Close
Skip to content

Udogodnienia

Zameldowanie

W OneApartments dbamy o Państwa wygodę.

Odbiór kluczy odbywa się w naszym biurze przy ul. Bohaterów Monte Cassino 21D. U nas zameldować można się od godziny 16:00.

Co więcej, jeśli apartament będzie gotowy przed 16:00 lub będzie wolny dzień wcześniej – udostępnimy Państwu apartament tak szybko, jak to będzie możliwe.


Zestaw startowy dla naszych Gości.

W każdym apartamencie na przyjęcie Gości oczekuje zestaw startowy składający się m.in. z wód mineralnych Perlage, kawy, herbaty, naszych autorskich kosmetyków do kąpieli. Zawsze otrzymują Państwo również zestaw pościeli i ręczników, które są przygotowywane przez profesjonalną pralnię zgodnie z aktualnymi wytycznymi w zakresie ochrony zdrowia.

Całodobowa infolinia do zgłaszania usterek.

U nas nie trzeba martwić się, że nikt nie zareaguje gdy np. zawiesi się router i mają Państwo problem z internetem. Posiadamy dedykowany, całodobowy numer wyłącznie do zgłaszania awarii przez naszych aktualnych Gości – gwarantujemy przyjęcie zgłoszenia i dołożenia wszelkich starań, aby problem został jak najszybciej rozwiązany.

Życzenia specjalne / zakupy do apartamentu.

Jeśli mają Państwo życzenia specjalne lub potrzebują Państwo, aby na przyjazd oczekiwały w apartamencie produkty spożywcze lub pokrewne – prosimy o kontakt w celu uzgodnienia czy jesteśmy w stanie spełnić Państwa życzenie.

Organizacja transferu lotniskowego.

We współpracy z zaprzyjaźnioną korporacją taksówkarską organizujemy dla naszych Gości transfery lotniskowe w stałej, zryczałtowanej cenie. Korporacja gwarantuje wysoki standard pojazdów i kultury osobistej kierowców.

Zobacz nasze apartamenty

Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń i zapytaj +48793537303

Naszą misją jest ciągły rozwój i ulepszanie naszych usług.