Close
Skip to content

Okolica

Gdańsk Jelitkowo

Apartamenty w Gdańsku Jelitkowo znajdują się na prestiżowych osiedlach “Neptun Park”, “Kameralnie” oraz “Apartamenty Nadmorskie” wzdłuż ul. Wypoczynkowej. Obiekty usytuowane są 100 metrów od plaży- z szerokim wyborem restauracji i kawiarni. Lokalizacja blisko plaży oraz parku jest doskonałym rozwiązaniem dla miłośników relaksu, spaceru czy treningu. Z naszych apartamentów jest swobodny dostęp do trasy rowerowej, który umożliwia dotarcie do Sopotu i Gdyni, podziwiając przy tym piękne, nadmorskie krajobrazy. Szeroki wybór atrakcji Trójmiejskich zapewni odpoczynek zarówno dorosłym jak i dzieciom.

Doskonała lokalizacja dla turystów, jak i Gości biznesowych – dogodny dojazd zarówno samochodem, jak i środkami transportu zbiorowego. Odległość od Portu Lotniczego Gdańsk to zaledwie 15 km.
Okolica
Okolica

Zobacz nasze apartamenty w Gdańsku

Dolny Sopot / Sopot Centrum

Nasze apartamenty zlokalizowane są zarówno w samym centrum Sopotu jak i w uliczkach pobocznych przy ulicy Monte Cassino. W pobliżu znajduje się szeroko rozwinięta oferta gastronomiczna oraz rozrywkowa. Obiekty usytuowane są w świetnej lokalizacji, co sprawia, że nocleg w naszych apartamentach daje Państwu możliwość korzystania ze wszystkich atrakcji Sopotu zlokalizowanych w ścisłym centrum. Miejsce to przystosowane jest dla miłośników wypoczynku na plaży, a bliskość Dworca PKP ułatwia szybki dojazd do innych Trójmiejskich atrakcji. 

Dworzec PKP Sopot- około 5 minut pieszo, 

Lotnisko w Gdańsku- Rębiechowie- można dotrzeć w 20 minut.

Okolica
Okolica
Okolica
Okolica

Zobacz nasze apartamenty w Sopocie

Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń i zapytaj +48793537303

Naszą misją jest ciągły rozwój i ulepszanie naszych usług.