Close
Skip to content

Okolica

Gdańsk Jelitkowo

Nasze apartamenty usytuowane są na terenie osiedli “Neptun Park”, “Kameralnie” oraz “Apartamenty Nadmorskie” wzdłuż ul. Wypoczynkowej. Są to najbardziej atrakcyjne tereny do rodzinnego wypoczynku w Gdańsku, przy samej plaży – z szerokim wyborem restauracji i kawiarni. Osiedle “Neptun Park” graniczy również z Parkiem Reagana – doskonałym miejscem na spacer, relaks czy trening.

Z naszych apartamentów jest również bezpośredni dostęp do trasy pieszo-rowerowej umożliwiającej dotarcie do Sopotu i Gdyni – podziwiając po drodze piękny nadmorski krajobraz. Szeroki wybór atrakcji zapewni wspaniały wypoczynek zarówno dorosłym, jak i dzieciom.

Doskonała lokalizacja zarówno dla turystów, jak i Gości biznesowych – dogodny dojazd zarówno samochodem, jak i środkami transportu zbiorowego. Odległość od Portu Lotniczego Gdańsk to zaledwie 15 km.

Okolica
Okolica

Zobacz nasze apartamenty w Gdańsku

Dolny Sopot / Sopot Centrum

Wszystkie nasze Sopockie apartamenty zlokalizowane są w sercu Sopotu, przy ulicy Bohaterów Monte Cassino lub przyległych ulicach. Ten najsłynniejszy w Polsce deptak to gratka dla fanów rozrywki, z niezwykle szeroką ofertą gastronomiczną i klubową.

Zarówno bliskość plaży i sopockiego mola, jak i z drugiej strony dworca głównego powoduje, że nocleg w naszych apartamentach daje Państwu możliwość łatwego skorzystania ze wszystkich zalet centralnej lokalizacji. To świetne miejsce dla miłośników wypoczynku na plaży, ale także doskonała baza wypadowa do zwiedzania Starego Miasta w Gdańsku i innych Trójmiejskich atrakcji.

Bardzo dogodny dojazd dla turystów i Gości biznesowych transportem szynowym – od dworca jest zaledwie 3 minuty pieszo, zaś z lotniska w Gdańsku-Rębiechowie można dotrzeć w ciągu 20 minut.

Okolica
Okolica
Okolica
Okolica

Zobacz nasze apartamenty w Sopocie

Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń i zapytaj +48793537303

Naszą misją jest ciągły rozwój i ulepszanie naszych usług.