Skip to content

Okolica

Gdańsk Jelitkowo

Nasze apartamenty usytuowane są na terenie osiedli “Neptun Park”, “Kameralnie” oraz “Apartamenty Nadmorskie” wzdłuż ul. Wypoczynkowej. Są to najbardziej atrakcyjne tereny do rodzinnego wypoczynku w Gdańsku, przy samej plaży – z szerokim wyborem restauracji i kawiarni. Osiedle “Neptun Park” graniczy również z Parkiem Reagana – doskonałym miejscem na spacer, relaks czy trening.

Z naszych apartamentów jest również bezpośredni dostęp do trasy pieszo-rowerowej umożliwiającej dotarcie do Sopotu i Gdyni – podziwiając po drodze piękny nadmorski krajobraz. Szeroki wybór atrakcji zapewni wspaniały wypoczynek zarówno dorosłym, jak i dzieciom.

Doskonała lokalizacja zarówno dla turystów, jak i Gości biznesowych – dogodny dojazd zarówno samochodem, jak i środkami transportu zbiorowego. Odległość od Portu Lotniczego Gdańsk to zaledwie 15 km.

Okolica
Okolica

Zobacz nasze apartamenty w Gdańsku

Dolny Sopot / Sopot Centrum

Wszystkie nasze Sopockie apartamenty zlokalizowane są w sercu Sopotu, przy ulicy Bohaterów Monte Cassino lub przyległych ulicach. Ten najsłynniejszy w Polsce deptak to gratka dla fanów rozrywki, z niezwykle szeroką ofertą gastronomiczną i klubową.

Zarówno bliskość plaży i sopockiego mola, jak i z drugiej strony dworca głównego powoduje, że nocleg w naszych apartamentach daje Państwu możliwość łatwego skorzystania ze wszystkich zalet centralnej lokalizacji. To świetne miejsce dla miłośników wypoczynku na plaży, ale także doskonała baza wypadowa do zwiedzania Starego Miasta w Gdańsku i innych Trójmiejskich atrakcji.

Bardzo dogodny dojazd dla turystów i Gości biznesowych transportem szynowym – od dworca jest zaledwie 3 minuty pieszo, zaś z lotniska w Gdańsku-Rębiechowie można dotrzeć w ciągu 20 minut.

Okolica
Okolica
Okolica
Okolica

Zobacz nasze apartamenty w Sopocie

Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń i zapytaj +48793537303

Naszą misją jest ciągły rozwój i ulepszanie naszych usług.